ARC Makina

ARC Makina, olarak misyonumuz müşterilerimizin başarılı olması için deneyimli mühendis kadromuzla gelişen dünya teknolojisini yakından takip eden, sektörel sorunlara uygun çözümler geliştiren, uluslararası kalite standartlarında sanayi ve inşaat sektörüne anahtar teslim endüstriyel tesisler üreten ve bu alanda hizmet veren kaliteli bir şirket olmaktır.

Türkiye’de ve dünyada doğru teknolojiler kullanarak sanayi ve inşaat sektörüne  anahtar teslim endüstriyel tesis çözümleri sunmak.

Sektördeki teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlamak.

Değişimi yönlendirmek.

Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak.

Danışmanlık, proje yönetimi ve makine üretimi hizmetlerimizle yerli ve yabancı iş ortaklarının birinci derecede tercih ettiği, sektöründe lider bir şirket olmaktır.

 

İŞİMİZE BAĞLIYIZ

Doğru bir ekiple, doğru bilgiyle, geniş bir tecrübeyle ve işimize olan tutkuyla yapıyoruz yaptığımız her işi. Gerçek bir başarı için işimize tutku ile bağlıyız. İşimize bağlılığımızı, işimizi en iyi şekilde yapma arzumuzu,siz değerli müşterilerimize karşı duyduğumuz saygı, sorumluluk ve tutkumuzu sizlerle paylaşıyoruz.

 

DÜRÜST ve GÜVENİLİR

İşimiz, diğer pek çok işten daha fazla güven unsuru ister. Müşterilerimiz ve çözüm ortaklarımız bizimle çalışırken farklı bir güven duygusu hissederler. İş İlişkilerimizi uzun soluklu ve sağlıklı yapan bu özelliğimiz ile her zaman her yerde ve her şartta güvendesiniz.

 

GELİŞMELERİ TAKİP EDERİZ

Meslekî gelişmeleri takip etmek bu hususta öneriler geliştirmek. Meslek ile ilgili gelişmeleri yakından takip ederek meslek elemanlarını ve toplumu gelişmelerden haberdar etmek, bilgilendirmek.

ARC Makina